Мода на правильне харчування, екологічно здорову обстановку і природну тематику в облаштуванні інтер’єру поступово повертає дерев’яний посуд. Використовувана для сервірування столу, вона володіє неповторною чарівністю, таким далеким і милим серцю.
Вирішивши замовити посуд на https://vurobukarpat.com.ua/ua/dlya-kuhni/posud-z-derevyny/ , спочатку, розгляньте всі його різновиди, щоб прийняти правильне рішення:
- дерев’яні тарілки це досить рідкісний гість на столах, незважаючи на ефектний зовнішній вигляд. Сучасна промисловість виготовляє їх як традиційної, круглої, форми, а й інших конфігурацій;
- страви, салатники та менажниці, виготовлені з дерева, можуть стати справжньою окрасою столу. Майстри оснащують їх зручними ручками для подачі та надають при виготовленні цікавих форм;
- дерев’яні дошки для сервірування. Вони надають події досить яскравого відтінку, оскільки виглядають брутально. Дорогі ресторани часто використовують цей прийом, доречний він і на заходах, що проводяться за містом.
Кухонні аксесуари з дерева є невід’ємною частиною щоденного побуту людей. Дерев’яні млини для перцю та приправ, лопатки, качалки, ступки, кавомолки, все це є скромною розкішшю, доступною кожній господині.
Як правильно підійти до вибору дерев’яного посуду для сервірування
У давні часи наші пращури воліли вживати їжу з дерев’яного посуду, оскільки цей промисел був широко поширений і переважна більшість домашнього начиння виготовлялася саме з цього матеріалу.
Зараз мода на дерев’яний посуд знаходиться на піку, тому потрібно знати, як правильно вибирати її. Для виготовлення дерев’яного посуду добре підійдуть такі сорти деревини, як:
- дуб;
- береза;
- модрина;
- акація;
- волоський горіх і т.д.
Не варто використовувати ялинку та сосну, оскільки вони виділяють смолу.
З метою продовження терміну експлуатації, дерев’яний посуд перед застосуванням обробляють спеціальними складами. Вони уберегають їжу від вбирання природного запаху та присмаку дерева і захищають від розсихання, що загрожує протіканням рідкої їжі.
Добре зарекомендував себе дерев’яний посуд із хохломським розписом. Вона піддається унікальній технології золочення, що робить її стійкою до стирання. Вироби майстрів, які займаються хохломським розписом, отримали Гран-прі на Всесвітній виставці, що проходить у Парижі далекого 1889 року.